Press room

Pełnomocnik Rektora ds. współpracy z absolwentami DSW

✆ tel. +48 609 929 464 ✆ fax +48 71 358 27 14 ✍ e-mail: rzecznik@dsw.edu.pl

Dolnośląskia Szkoła Wyższa we Wrocławiu – ul. Wagonowa 9, 53-609 Wrocław

PATRONI HONOROWI JUBILEUSZU 20-LECIA DZIAŁALNOŚCI DOLNOŚLĄSKIEJ SZKOŁY WYŻSZEJ:

Dawid Frik, rzecznik prasowy DSW – absolwent Dolnośląskiej Szkoły Wyższej, gdzie ukończył z wyróżnieniem studia I stopnia na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna oraz studia II stopnia na specjalności Zarządzanie wizerunkiem i e-PR. Ukończył podyplomowe studia menedżerskie w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.Współtwórca i prezes zarządu Fundacji Bene Facta, w której od początku swoją funkcję pełni społecznie. Aktywnie udziela się w środowisku dolnośląskich organizacji pozarządowych i podejmuje działania na rzecz ich integracji m.in. jest inicjatorem i koordynatorem Dolnośląskiego Forum Organizacji Pozarządowych i Aktywności Społecznej przy Hali Stulecia we Wrocławiu, gdzie pracował na stanowisku starszego specjalisty ds. marketingu i sprzedaży. Jest również inicjatorem licznych przedsięwzięć realizowanych w obszarze aktywizacji osób starszych. W roku 2015 był finalistą IX edycji konkursu PRotony – nagrody przyznawanej profesjonalistom w dziedzinie komunikacji od 2007 roku. Wcześniej otrzymał również nominację w plebiscycie „Akcja akacja. Akcja dąb” dla Niezwykłych Dolnoślązaków organizowanym przez Dolnośląską Federację Organizacji Pozarządowych. Obecnie pełni funkcję rzecznika prasowego DSW, Pełnomocnika Rektora ds. współpracy absolwentami DSW oraz prowadzi zajęcia ze studentami w obszarze Public Relations, marketingu, e-PR, mediarelations oraz zarządzania.

Dawid Frik, rzecznik prasowy DSW (© fot. W. Bernacka, A. Rajczyba / DSW )